YURTDIŞI FUAR PAKETLERİ

    See more details

RAMAZAN BAYRAMI BUYUK ITALYA TURU

BÜYÜK İTALYA TURU TÜRK HAVAYOLLARI ÖZEL SEFERİ İLE; Napoli (1) Roma (2) Floransa (2) Venedik (1) Milano (1) 549 EURO Diğer Tüm Hareket Tarihleri ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KACIRMA

YURT İÇİ OTEL KONAKLAMALARINDA; %50'YE VARAN ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMAYIN !!! BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN; 0224 236 30 20 - 236 60 20 See more details

EKONOMIK UCAK BILETI

  ONLINE UÇAK BİLETİ REZERVASYON SAYFAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ...   See more details

KURBAN BAYRAMI 2017

Yazdır PDF
malpas_girne

Orta Avrupa Turları (Salzburg-Viyana-Budapeşte-Prag-Leipzig)

THY ile Kurban Bayramı Özel

Viyana(2) - Budapeşte(2) - Prag (3) Türk Havayolları ile 30 Ağustos Hareket

KURBAN BAYRAMINA-349.-EURO'den itibaren

erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05

Erice Turizm Seyahat Acentası; MikaTur - Tatilbudur.Com Yetkili Acentasıdır.

1.Günİstanbul – Salzburg – Viyana

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali TatilBudur kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 06.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve binişişlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1381 tarifeli seferi ile 08:55’de Salzbug’a hareket. Yerel saat ile 10:30’da varışın ardından özel otobüsümüz ile Pranoramik Salzburg şehir turunun ardından Viyana’ya hareket. Viyana’ya varışımızın ardından Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera Binası, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Hofburg Sarayı,Hundertwasser House ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben rehberinizin anlatımlarıyla serbest zaman. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing kasabasının küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuz sonrası otelinize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Avusturya Grinzing Gecesi Turu: 50 Euro (Kişi Başı)

2.GünViyana
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek tam günlük Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri , Schönbrunn sarayı bahçeleri turumuza katılabilirler. Bu turda, önce Liechtenstein Şatosunu daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde icine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş ucağı ürettikleri Seegrote yer altı gölünü geziyoruz. Turumuzda yeraltı gölünde tekne ile gezintide yapılacaktır. Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra “Mayerling Faciası”na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayıolan Schönbrunn sarayının muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz sarayın içini ziyaret edebilirler. Burada serbest zamanımızdan sonra Viyana merkezde serbst zaman verilecektir. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana’da ekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden izleme imkânı. Geceleme otelimizde.
Ekstra Liechtenstein Şatosu & Seegrotte yer altı gölü &Mayerling av köşkü & Heilingenkreuz Manastırı & Baden termal şehri & Schönbrunn Sarayı bahçeleri turu .: 55 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Viyana Konser Turu.: 55 Euro (Kişi Başı)

3.GünViyana – Budapeşte
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde ekstra Bratislava turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bratislava, Slovakya Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır.Şehirde görülecek yerler arasında Bratislava nehir kıyıları,1529’da 1.Viyana Kuşatmasıöncesi Türk izleri,Bratislava Kalesi,St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace ,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası,Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Bratislava turumuzunda sonra Budapeşte’ye’yolculuğumuza devam ediyoruz. Budapeşte’ye varışımızın ardından Budapeşte Şehir turu. Yaklaşık 150 yıl Osmanlıhakimiyetinde kalan şehirde Osman’lıizlerini görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları, Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yıllarıarasında yapılan 700 oda’lıParlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, Erszebet Köprüsü, Balıkçılar Kulesi, Zincirli köprü, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz.
Ekstra Bratislava Turu: 30 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Çigan Gecesi: 50 Euro (Kişi Başı)

4.GünBudapeşte
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Estergon & Visegrad & Szentendre öğle yemekli gezisine katılabilirler. Bu turda önce Estergom Katedralini, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarınıgeziyoruz. Ardından bir ortaçağkalesi ve aynızamanda av şatosu olan ihtişamlıVisegrad’ıziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad kalesi Panoramik olarak görülecektir. Ögle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Daha sonra alışveriş için ‘Szentendre’isimli küçük bir kasabaya gidiyoruz. El işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada boşzamanın ardından otele dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatıbulacaklarıTuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelinizde.

Ekstra Estergon & Visegrad & Szendentre turu: 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)

Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 35 Euro (Kişi Başı)

5.GünBudapeşte – Prag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Prag’a hareket. Yol üstünde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cesky Krumlov turu. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bir Orta ÇağKasabası olan Cesky Kurumlov, Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynızamanda Unesco tarafından Dünya Miraslarılistesinde yer alan bir kasabadır. Kominizm’in en koyu dönemlerinde harap duruma gelmişolan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız. Tur sonrası Prag yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından Prag şehir turu. Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi ,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda BaşMimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından organize edilecek Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu. Prag’ın muhteşem gece manzarasınımüzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Geceleme otelimizde.
Ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turu .: 45 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Cesky Krumlov Turu: 30 Euro (Kişi Başı)

6.GünPrag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz için Ekstra Lapis elmas, granat satış mağazası & Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu. Bu turumuzda öncelikle Dünyaca ünlü Lapis Elmasın Çek cumhuriyeti fabrika satış mağazasını ziyaret ediyoruz. Burada birbirinden değerli taşların sergilendiği mağazada indirimli alışveriş yapabilir birçok değerli taşları tanıma ve görme fırsatı yakalabilirsiniz. Mağazada verilecek serbest zaman ardından Cumhuriyeti'nin kaplıcalarıyla ünlü şehri karlovy vary yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla devam ediyoruz. Kentte sıcaklıkları 30-72 C arasında değişen 12 termal kaynak bulunmaktadır. Gezimiz esnasında şehir turu yapılmakta. Atatürk’ün 1918’de kaldığıoteli, Dovorak`ın,Mozart`ın Göthe`nin,Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Ayrıca kristal,porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Tur bitiminde Prag merkeze transfer. Akşam rehberiniz tarafından düzenlenecek Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekanımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda limitsiz yemek ve içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra Lapis satış mağazası &Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu .: 45 Euro (Kişi Başı) Yemekli .: 60 Euro (Kişi Başı)
Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)

7.GünPrag
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Akşam Eksta Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği bu turumuzda lokal restaurantta yerel müzisyenlerin, dansçıların muhteşem şovlarını izlerken limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Gecenin sonunda otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Ekstra Çek yerel folklor Gecesi ve yemeği .: 45 Euro (Kişi Başı)

8.GünPrag – Leipzig – İstanbul
Sabah otelde alınacak kahvaltısının ardından rehberinizin bilgilendireceği saatte Leipzig Havalimanına transfer. Yol üstünde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu. (Bu tura iştirak etmeyen misafirlerimiz şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir.) Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sıolarak adlandırılan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası,Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi,Semper Operası,eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Doğu Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirasıkorumasıaltına alınan şehirde alışverişve gezinti için serbest zaman. Turumuzun ardından Leipzig şehir turu için hareket ediyoruz. Şehir turunun ardından Leipzig havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Türk Havayolları tarifeli seferi TK1340 ile 17:40’da İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 21:35’de varışve turumuzun sonu.
Ekstra Dresden (Almanya) Kültür&Alışverişturu .: 40 Euro (Kişi Başı)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(Atatürk HL)-SALZBURG / LEIPZIG-İstanbul(Atatürk HL)- arası uçak bileti,

* Belirtilen kategorideki otellerde 7 gece konaklama,

* Sabah kahvaltıları,

* Alan- Otel- Alan transferleri,

* Tüm şehirlerarası transferler,

* Prag-Viyana-Budapeşte şehir turları,

* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

* Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL

* Vize Ücreti İstanbul : 120.-Eur

* Vize Ücreti Ankara-izmir : 135.-Eur

* Seyahat Sigortası (65 Yaşa Kadar) : 15.-Eur

* Seyahat sigortası ( 66-75 yaş arası) : 30.-Eur

* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

* Şehir ve otel vergileri

* Opsiyonel turlar

EKSTRA

SİZE ÖZEL EXTRA TUR PAKETLERİMİZ

EKONOMİK PAKET - 210EUR YERİNE 185eur

Ekstra Lapis satış mağazası &Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu .: 45 Euro (Kişi Başı-Yemeksiz)

Ekstra Bratislava Turu: 30 Euro(Kişi Başı)

Ekstra Estergon & Visegrad & Szendentre turu: 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)

Ekstra Cesky Krumlov Turu: 30 Euro (Kişi Başı)

Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu .: 40 Euro (Kişi Başı)

AVANTAJ PAKET - 415eur YERİNE 380eur

Ekstra Karlovy Vary Kültür&Alışveriş turu .: 45 Euro (Kişi Başı-Yemeksiz)

Dresden (Almanya) Kültür&Alışveriş turu .: 40 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Bratislava Turu: 30 Euro(Kişi Başı)

Ekstra Estergon & Visegrad & Szendentre turu: 65 Euro (Öğle Yemekli) (Kişi Başı)

Ekstra Cesky Krumlov Turu: 30 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Liechtenstein Şatosu & Seegrotte yer altı gölü & Heilingenkreuz Manastırı & Baden termal şehri & Schönbrunn Sarayı bahçeleri turu .: 55 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği.: 65 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Avusturya Grinzing Gecesi Turu: 50 Euro (Kişi Başı)

Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 35 Euro (Kişi Başı)

-

Konaklama Oteli,3* ve 4* Oteller

FİYAT TABLOSU

Period

İnd. Oranı

Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Bebek

(0-2 Yaş)

1. Çocuk

(3-6 Yaş)

2. Çocuk

(7-12 Yaş)

3* / 4* Oteller

-

30.08.2017 - 06.09.2017

-

Oda Kahvaltı

349,00 EUR

349,00 EUR

499,00 EUR

150,00 EUR

329,00 EUR

329,00 EUR

01.09.2017 - 08.09.2017

-

Oda Kahvaltı

349,00 EUR

349,00 EUR

499,00 EUR

150,00 EUR

329,00 EUR

329,00 EUR

EK HİZMETLER

Ek Hizmet

Durum

Kişi Başı

Çocuk

Bebek

Ankara İç Hat Bağlantı Ücreti

Zorunlu Değil

70,00 EUR

70,00 EUR

70,00 EUR

Extra Tur - Avantaj Paket

Zorunlu Değil

380,00 EUR

200,00 EUR

50,00 EUR

Extra Tur - Ekonomik Paket

Zorunlu Değil

185,00 EUR

100,00 EUR

50,00 EUR

İptal Güvence Paketi ( 10 İş Günü Öncesine Kadar Geçerlidir )

Zorunlu Değil

20,00 EUR

20,00 EUR

20,00 EUR

İzmir İç Hat Bağlantı Ücreti

Zorunlu Değil

70,00 EUR

70,00 EUR

70,00 EUR

Seyahat Sigortası ( 65 Yaş Üstü )

Zorunlu Değil

30,00 EUR

30,00 EUR

30,00 EUR

Seyahat Sigortası ( 65 Yaşa Kadar )

Zorunlu Değil

15,00 EUR

15,00 EUR

15,00 EUR

Vize Hizmet Bedeli

Zorunlu Değil

120,00 EUR

120,00 EUR

120,00 EUR

Vize Hizmet Bedeli (Ankara-İzmir)

Zorunlu Değil

135,00 EUR

135,00 EUR

135,00 EUR

-REZERVASYON ve BİLGİ;ericeTUR

TELEFON : 0 224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05

ADRES : ÇEKİRGE MH. ÇEKİRGE CD. LALE APT. NO:139 (HALKBANKASI YANI) OSMANGAZİ / BURSA