ITALYA TURLARI

KLASİK İTALYA TURU (TÜRK HAVA YOLLARI) 499.- EURO (7 GECE 8 GÜN) TEMMUZ - AĞUSTOS Diğer Tüm İtalya Turları ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

BENELUX - PARIS TURLARI 2018

BENELUX - PARIS TURLARI 2018 ATLAS GLOBAL ile Her Pazar Hareket; 399.- EURO'dan başlayan fiyatlar ile; Diğer Tüm Hareket Tarihleri ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

EKONOMIK UCAK BILETI

  ONLINE UÇAK BİLETİ REZERVASYON SAYFAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ...   See more details

ORTA AVRUPA TURLARI

ORTA AVRUPA TURU Berlin Prag(3) Viyana(2) Budapeşte(2) THY ile; 479 EURO Tüm ORTA AVRUPA Turları ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

ORTA AVRUPA TURLARI

Yazdır PDF

disneyerice

ORTA AVRUPA TURU

Berlin Prag(3) Viyana(2) Budapeşte(2) THY ile;

479 EURO

Tüm ORTA AVRUPA Turları ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın;

erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05

 

1.GÜN İSTANBUL ATATÜRK HVLM. - (BERLİN) - (DRESDEN) - PRAG

Sabah saat 05:00’de İstanbul ATATÜRK Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde acentemiz görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1721 sefer sayılı uçağımız ile 07:40'da AKTARMASIZ DİREKT Berlin'e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzu takiben Berlin TEGEL Havalimanı'na varıyoruz. Pasaport ve vize işlemlerinin ardından dileyen misafirlerimiz ile panoramik, ALMANYA'NIN başkenti "BERLİN" şehir turumuz (bu tura iştirak etmeyen misafirlerimize şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir). Brandenburg kapısı, 386 metre yüksekliğindeki televizyon kulesi, Kurfürstendamm kilisesi, Gendarmenmarkt meydanı, lman Katedrali, Fransız Katedrali şehir turu esnasında göreceğimiz yerlerden sadece bir kaçı. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile Dresden gezimiz. Barok mimarisinin en güzel örneklerine sahip, şiirsel görünümlü "Elbe Nehri'nin Floransa'sı" ünvanını hak eden, ALMANYA'nın incisidir DRESDEN. Unesco Dünya Kültür Miras listesindeki bu şehirde yapacağımız panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında; Frauenkirche Kilisesi, Kral yolu, Elbe Nehri, Martin Luther Heykeli, Eski Şehir Meydanı, Semper Operası ve Versailles Sarayı örnek alınarak yapılan Zwinger Sarayı bahçesi bulunmaktadır (bu tura iştirak etmeyen misafirlerimize şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir). Şehir turu sonrası Prag’a hareket. Konaklama otelimizde.
Ekstra Berlin turu : 45 Euro (Maxi kültür paketi ile %20 indirim imkanı) 
Ekstra Dresden (Almanya) kültür turu : 65 Euro (Maxi kültür paketi ile %20 indirim imkanı)


2.GÜN PRAG (ORTAÇAĞ GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından rehberlerimiz eşliğinde, yarım günlük, büyük bir kısmı trafiğe kapalı mekânlarda yürüyerek yapılan, panoramik PRAG şehir turumuz. Tarihi sokakları, ortaçağdan kalma görkemli yapıları ile bu şehir sizi büyüleyecek. Şehir turunda görülecek yerler arasında; Hradcany (eski saray bölgesi), yapımının 600 yıl sürdüğü neo gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barındıran St. Vitus Katedrali, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 aziz heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik Saat, Tyn Kilisesi ve Eski şehir meydanı bulunmaktadır. Şehir turundan sonra serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı Ortaçağ Gecesi ve yemeğine katılma imkânı. Yaklaşık 600 yıllık bir handa yer alan ortaçağ mekânımızda, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, dansçılar ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda yemek ve limitsiz içecek servisi ile çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Konaklama otelimizde.
Ekstra Ortaçağ eğlencesi ve yemeği : 65 Euro (Eğlence paketi ile %15 indirim imkanı)


3.GÜN PRAG (KARLOVY VARY) (VLTAVA)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile tam gün, kaplıcalar şehri, Karlovy Vary Kültür ve alışveriş turu. Atatürk'ün de severek ziyaret ettiği, 12 adet sıcak mineral su pınarı bulunan bu güzel şehirde kristal satış yerlerini ziyaret ve alışveriş imkânı. Sıcaklıkları 30 ila 72 derece arasında değişen 12 ayrı termal kaynağın bulunduğu bu muhteşem şehrimizde yürüyerek gerçekleştirilecek şehir turumuzda Atatürk’ün 1918’de kaldığı oteli, Dovarak, Mozart, Göther ve Beethoven ve Puşkin’in kaldığı mekânları göreceğiz. Birçok film ve diziye konu olan tarihi Pupp Otel’in pastanesinde yerel tatlıların tadına bakmadan dönmemenizi tavsiye ederiz. Turumuzun ardından Prag'a dönüş ve serbest zaman. Akşam, isteğe bağlı, şehrin tarihi üzerinde çok önemli bir rol oynamış ve yüzyıllarca ressam, şair ve müzisyenler için ilham kaynağı olmuş ünlü Vltava Nehri üzerinde açık büfe yemekli, akordeon müziği eşliğinde tekne turu. Bu gezi sırasında, şehrin pek çok tarihi yapısının eşsiz gece manzaralarını görebilirsiniz. Konaklama otelimizde.
Ekstra Vltava tekne turu ve yemeği: 45 Euro (Eğlence paketi ile %15 indirim imkanı)
Ekstra Karlovy Vary kültür ve alışveriş turu : 65 Euro (Maxi kültür paketi ile %20 indirim imkanı)


4.GÜN PRAG - (CESKY KRUMLOV) - VİYANA (KONSER)

Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimizle Viyana'ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimizin katılımı ile gerçekleşecek Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan Cesky Krumlov turu (bu tura iştirak etmeyen misafirlerimize şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir). 13. yy'dan bu yana ORTAÇAĞ kimliğini koruyan, adeta "Yaşayan" ORTAÇAĞ Kasabası ve Güney Bohemia'nın en güzel şehri Cesky Krumlov turumuzda; Barok Tiyatro, Cesky Krumlov Kalesi, Latran, Krumlov bölgesi ve eski Cizvit Manastırı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Viyana’ya hareket, varış ve panoramik şehir turumuz. Bu turumuzda sizlere şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezdireceğiz. Sarayları ve müzeleri dünyaca ünlü şehrimizi gezerken; "Diplomatic District" olarak adlandırılan caddeden geçip, dönme dolabı ile ünlü Prater isimli lunaparkı, 1979 yılında yapılan Birleşmiş Milletler Binası'nı, Ring üzerinde Opera, Parlamento, Belediye Binası, Üniversite ve Hoffburg Sarayı'nı göreceğiz. Turumuzun ardından otellerimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile Klasik müziğin başkenti Viyana’da ekstra Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden izleme imkânı. Konaklama otelimizde.
Ekstra Cesky Krumlov Turu: 30 Euro (Maxi kültür paketi ile %20 indirim imkanı)
Ekstra Viyana Konser Turu : 50 Euro


5.GÜN VİYANA (WIENERWALD) (GRİNZİNG)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman veya dileyen misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştirilecek muhteşem WIENERWALD (Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden kaplıca şehri, Schönbrunn sarayı bahçeleri) turumuz. Turumuzda ilk durağımız Liechtenstein Şatosu. Daha sonra maden ocağı iken bir patlama neticesinde içine su dolarak, yeraltı gölü olan ve II. Dünya Savaşı sırasında Nazilerin gizli savaş uçağı ürettikleri Seegrotte Yer Altı Gölü’nü geziyoruz (yeraltı gölünde tekne ile gezintide yapılacaktır). Ardından bir ortaçağ keşişhanesi olan Heiligenkreuz’u geziyoruz. Daha sonra Mayerling Faciası’na konu olan ve bugün Carmelita rahibelerinin yaşadığı manastır konumunda bulunan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra küçük ve şirin bir kaplıca şehri Baden gezimiz. Turumuzun en son durağı Kraliçe Sisi’nin Sarayı olan Schönbrunn Sarayı’nın muhteşem bahçelerinde serbest zaman. Viyana’ya dönüş ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Avusturya Grinzing Gecesi turuna katılabilirler. Grinzing ev yapımı şarapların üretildiği Viyana’nın merkezine yaklaşık 20 dakika uzaklıkta bir bölgedir. Buradaki küçük ve şirin evlerin bazısında halen taze şarap üretimi yapılmakla birlikte bazıları ise restoranlara dönüşmüştür. Bu restoranlardan birinde, yerel Avusturya klasik müziklerini dinleme ve ünlü Schnitzellerini ve şaraplarını tatma imkânı bulacaksınız. Konaklama otelimizde.
Ekstra WIENERWALD Turu (Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden ve Schönbrunn Sarayı bahçeleri) : 65 Euro (Maxi kültür paketi ile %20 indirim imkanı)
Ekstra Avusturya Grinzing gecesi ve yemeği : 50 Euro (Eğlence paketi ile %15 indirim imkanı)


6.GÜN VİYANA - (BRATİSLAVA) - BUDAPEŞTE (TUNA)

Sabah kahvaltımızın ardından Budapeşte’ye hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimizin katılımı ile gerçekleşecek Avrupa’da kişi başına düşen 25000 EURO’luk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan, SLOVAKYA’nın başkenti Bratislava turu (bu tura iştirak etmeyen misafirlerimize şehir girişindeki dinlenme tesislerinde serbest zaman verilecektir). Tarihte Avusturya - Macaristan İmparatorluğu'nun en önemli şehirlerinden biri olarak göze çarpan, Danube Nehri kıyısındaki Bratislava turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Michalska Kapısı, Şehir Meydanı, St.Martin Katedrali, Eski Şehir, Grassalkovich Palace, Parlamento Binası, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina ve Bratislava Kalesi bulunmaktadır. Şehir turunun ardından otobüslerimizle Budapeşte'ye hareket ediyoruz. Varış ve rehberlerimiz eşliğinde panoramik Budapeşte şehir turumuz. Şehir turunda ilk durağımız “Hosok Ter”, yani "Kahramanlar Meydanı". Ardından Budapeşte'nin en geniş ve lüks caddelerinden biri olan Andrassy Caddesi'nden geçerken, Viyana'daki opera binası örnek alınarak yapılan opera binasını, Aziz İstvan Katedrali'ni ve Parlemento Binası'nı görüyoruz. “Peşte” yakasından “Buda” yakasına geçerek önce kale bölgesinde Balıkçılar Burcu, Matyas Kilisesi ve Kraliyet Sarayı'nı görüyoruz. Son durağımız şehri panoramik olarak görebileceğimiz “Citadella" (Aziz Gellart) tepesi. Akşam dileyen misafirlerimizle birlikte ekstra Tuna Nehri turumuz için otelimiz lobisinde buluşuyoruz ve teknemize hareket ediyoruz. Teknemizde şehrin tarihi binalarını muhteşem gece ışıkları altında izleyip, içeceklerimizi yudumlarken, Budapeşte'yi bir de Tuna Nehri'nin kendi anlatımı ile dinliyoruz. Konaklama otelimizde.
Ekstra Bratislava Turu: 30 Euro (Maxi kültür paketi ile %20 indirim imkanı)
Ekstra Tuna Nehri Tekne Gezisi: 35 Euro (Eğlence paketi ile %15 indirim imkanı)


7.GÜN BUDAPEŞTE (ESTERGOM - VİSEGRAD - SZENTENDRE) (ÇİGAN GECESİ)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman veya dileyen misafirlerimiz ile Estergom - Visegrad - Szentendre turumuz. İlk durağımız Osmanlı Ordusu için stratejik önemi olan Estergom. Osmanlı’dan kalan kalenin izlerini ve Estergom Katedrali’ni gördükten sonra, bir ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Panoramik olarak göreceğimiz Visegrad Kalesi’nin ardından Szentendre Kasabası'na gidiyoruz. Budapeşte'ye özgü el işi örtüler, kristal, porselen ürünler, hediyelik eşyalar, içkiler vb, pek çok şeyi bulabileceğiniz bu kasabada verilecek serbest zamanın ardından Budapeşte'ye dönüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle bu gecemizi “Çigan Gecesi” ile noktalıyoruz. Bu gecede, hem yerel şarapların ve yemeklerin, hem de Macar dans ve müziğinin keyfini çıkartacaksınız. Konaklama otelimizde.
Ekstra Estergom, Visegrad, Szentendre turu: 65 Euro (Maxi kültür paketi ile %20 indirim imkanı)
Ekstra Çigan Gecesi ve yemeği: 50 Euro (Eğlence paketi ile %15 indirim imkanı)


8.GÜN BUDAPEŞTE - İSTANBUL ATATÜRK HVLM.

Sabah kahvaltımızın ardından Budapeşte Havalimanı’na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra TÜRK HAVA YOLLARI'na ait, TK1036 sefer sayılı uçağımız ile 08:50'de İstanbul Atatürk Havalimanı’na hareket. Yaklaşık 2 saatlik uçuşumuzu takiben yerel saat ile 11:55'de varış ve bir başka bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşma.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

-İstanbul Atatürk Havalimanı / Berlin Ve Budapeşte / İstanbul Atatürk HavalimanıTÜRK HAVAYOLLARI tarifeli uçağı ile Uçuşlar
-Alan Vergileri Ve Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
-Programda Belirtilen Şehirler Arası Ulaşımlar Ve Yurtdışında Havaalanı Transferleri
-Panoramik Prag, Budapeşte Ve Viyana Şehir Turları 
-Prag yakınlarında 3 Gece -Budapeşte yakınlarında 2 Gece -Viyana yakınlarında 2 Gece Oda Kahvaltı (Continental) Konaklama 
-Lady Travel Refakati Ve Profesyonel Rehberlik


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

 

-Schengen Vize Ve Servis Ücreti : € 120 (Yeşil Pasaporta Vize Uygulaması Yoktur)
-Yurtdışı Çıkış Fonu (Devlete Ödenen 15 Tl) (Uçuştan Önce Bankaya Yatırılmalıdır)
-Seyahat İptal, Vize, Sağlık Güvence Paketi: € 15 (70 Yaş Üzeri € 30.-) 
-İsteğe Bağlı Turlar Ve Otel Aktiviteleri

 

  Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış Tarihleri Bağlantı Noktaları
Berlin Prag(3) Viyana(2) Budapeşte(2) THY ile İstanbul Çıkışlı - 4-3 * Otellerde 
479,00 EUR

674,00 EUR

479,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 0 EUR 
0 - 2 yaşa kadar 80 EUR 
2 - 12 yaşa kadar 459 EUR 
18.08.2017 Atatürk Havalimanı
Berlin Prag(3) Viyana(2) Budapeşte(2) THY ile İstanbul Çıkışlı - 4-3 * Otellerde 
479,00 EUR

674,00 EUR

479,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 0 EUR 
0 - 2 yaşa kadar 80 EUR 
2 - 12 yaşa kadar 459 EUR 
17.09.2017 Atatürk Havalimanı

 

Tur Adı Fiyat
MİNİ Kültür Paketi ; 4 adet tur 170 Euro yerine %10 indirim ile 153 Euro 
MİNİ Kültür Paketi ; 4 adet tur 170 Euro yerine %10 indirim ile 153 Euro 
1)Berlin Turu : 45 Euro
2)Dresden (Almanya) kültür turu : 65 Euro
3)Cesky Krumlov kültür turu: 30 Euro 
4)Bratislava kültür turu: 30 Euro
*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.
153,00 EUR
MAXI Kültür Paketi ; 7 adet tur 365 Euro yerine %20 indirim ile 292 Euro 
MAXI Kültür Paketi ; 7 adet tur 365 Euro yerine %20 indirim ile 292 Euro
1)Berlin Turu : 45 Euro
2)Dresden (Almanya) kültür ve alışveriş turu : 65 Euro
3)Cesky Krumlov kültür turu: 30 Euro 
4)Bratislava kültür turu: 30 Euro
5)Karlovy Vary kültür ve alışveriş turu : 65 Euro
6)Estergom, Visegrad, Szentendre kültür turu: 65 Euro 
7)WIENERWALD Turu (Liechtenstein Şatosu, Seegrotte yer altı gölü, Mayerling av köşkü, Heilingenkreuz Manastırı, Baden ve Schönbrunn Sarayı bahçeleri turu: 65 Euro
*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.
292,00 EUR
EĞLENCE Paketi; 5 adet tur 245 Euro yerine %15 indirim ile 208 Euro 
EĞLENCE Paketi; 5 adet tur 245 Euro yerine %15 indirim ile 208 Euro
1)Vltava tekne turu ve yemeği : 45 Euro
2)Ortaçağ eğlencesi ve yemeği : 65 Euro
3)Avusturya Grinzing gecesi ve yemeği : 50 Euro
4)Tuna Nehri tekne gezisi : 35 Euro
5)Çigan Gecesi ve yemeği : 50 Euro
*Tüm kültür ve eğlence paket indirimleri kayıt anında alınması durumunda geçerlidir.
208,00 EUR
 
Notlar :

0-2 YAŞ ÇOCUKLAR € 100.- (UÇAKTA KOLTUK VERİLEMEZ)
Bu tabloda olmayan ara tarihler için diğer ORTA AVRUPA programlarımızı isteyiniz.
*Erken rezervasyon kampanyası sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
İstanbul Dışından Türk Havayolları ile bağlantı sağlanmaktadır.İzmir- Ankara-Antalya Gidiş Dönüş 75 EURO// Adana- Ercan ve DİĞER İLLER Gidiş Dönüş 120 EURO 
*Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 lahey protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır.
*İsteğe bağlı seyahat iptal, vize ve sağlık güvence paketi (Erv Ergo sigorta) : sigorta içeriğinde kabul edilen ve belgelendirilebilen nedenlerden dolayı misafirlerimizin turu iptal edebilmesi (her koşulda, vize reddinde %25, diğer hallerde %15 muhafiyet ile), tur sırasında sağlık sorunları, bagaj kaybı ve hasarı v.b. konuları güvence altına alan sigorta paketidir. Detayları sorunuz.
*3 kişilik odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar çek yat veya sofa bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmakta olup, bu tür yataklardan kaynaklanacak sıkışıklık müşterimiz tarafından kabul edilmiş sayılır.
*Otellerde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
*Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. 
*Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
(“)İşareti ile başlayan isimler ekstra tur isimleridir.


Yurt Dışı Çıkışları Hakkında Önemli Hatırlatma:

**Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15 TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının Yurt Dışı çıkışlarında OHAL Kapsamında ibraz etmesi gereken evraklar ;
*SGK lı ÇALIŞANŞARIN SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNDAN KAŞELİ İMZALI HİZMET DÖKÜMÜ almaları yanı sıra ,çalışmış oldukları kurumdan izin yazıları varsa işyeri kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir,

*ÖĞRENCİLERİN öğrenci oldukları okuldan öğrenci belgesi alması gerekmektedir,

*EMEKLİLERİN (Bağkur ve SGK) SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNDAN KAŞELİ İMZALI HİZMET DÖKÜMÜ KAŞELİ İMZALI çıktısını almaları veya emekli kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir,

*KAMU ÇALIŞANŞARININ çalıştıkları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı hali yanlarına almaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir,

*KAMUDA ÇALIŞANLARIN VE YEŞİL PASAPORT SAHİBİ misafirler havalimanlarında öncelikle vize ihlal bürosuna başvuru yapması gerekmektedir. Vize ihlal bürolarında GBT araştırması yaptırmaları ve çalıştıkları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı hali, seyahat edecekleri bilet ve pasaportlarını yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir.

*KAMUDA ÇALIŞAN NORMAL VE YEŞİL PASAPORT SAHİBİ misafirlerin İşyeri yazısında ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ ibare yer almayanların uçuşuna izin verilmeyeceği ve tüm evraklar tam ise, uçmasına mani bir durum yok ise izin verilmektedir.

*YEŞİL PASAPORT SAHİBİ ÖĞRENCİLERİN öğrenci oldukları okuldan öğrenci belgesi alması ve YEŞİL PASAPORT aldıkları ANNE veya BABA’nın bağlı bulundukları kurumdan seyahat eden öğrencinin adı geçecek şekilde ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ ibareli dilekçe almaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir.

*YEŞİL PASAPORT SAHİBİ EMEKLİ misafirler için emekli oldukları kurumdan kurum kartlarını yok ise  bağlı bulundukları kurumdan ''EMEKLİ OLDUKLARINA '' dair  belgenin orijinal ıslak imzalı halini yanlarına almaları ve vize ihlal bürosuna başvuru yapmaları GBT araştırması sonucunda sorun yok ise uçmalarına izin verilmektedir.

*ASKER EMEKLİSİ misafirlerin GBT araştırmaları için farklı bir bölüm ile iletişime geçilmektedir. Emeklilik kartı ve bağlı oldukları emekli kurumdan ’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı yazı ile birlikte yapılan araştırma sonucunda herhangi bir sorun çıkmaz ise uçmalarınıza izin verilmektedir.
** (OHAL durumu nedeni ile yukarıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.)**
****Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 5 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir. *****

 

REZERVASYON ve BİLGİ;ericeTUR

TELEFON : 0 224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05

ADRES:ÇEKİRGE MH. ÇEKİRGE CD. LALE APT. NO:139 OSMANGAZİ / BURSA

www.ericetur.com - info@ericetur.com

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış Tarihleri Bağlantı Noktaları
Berlin Prag(3) Viyana(2) Budapeşte(2) THY ile İstanbul Çıkışlı - 4-3 * Otellerde 
479,00 EUR

674,00 EUR

479,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 0 EUR 
0 - 2 yaşa kadar 80 EUR 
2 - 12 yaşa kadar 459 EUR 
18.08.2017 Atatürk Havalimanı
Berlin Prag(3) Viyana(2) Budapeşte(2) THY ile İstanbul Çıkışlı - 4-3 * Otellerde 
479,00 EUR

674,00 EUR

479,00 EUR
0 - 2 yaşa kadar 0 EUR 
0 - 2 yaşa kadar 80 EUR 
2 - 12 yaşa kadar 459 EUR 
17.09.2017 Atatürk Havalimanı