BENELUX - PARIS TURLARI 2018

BENELUX - PARIS TURLARI 2018 ATLAS GLOBAL ile Her Pazar Hareket; 399.- EURO'dan başlayan fiyatlar ile; Diğer Tüm Hareket Tarihleri ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

ITALYA TURLARI

KLASİK İTALYA TURU (TÜRK HAVA YOLLARI) 499.- EURO (7 GECE 8 GÜN) TEMMUZ - AĞUSTOS Diğer Tüm İtalya Turları ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

EKONOMIK UCAK BILETI

  ONLINE UÇAK BİLETİ REZERVASYON SAYFAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ...   See more details

YURTDIŞI FUAR PAKETLERİ

    See more details

LETONYA,ESTONYA,LITVANYA,POLONYA,FINLANDIYA

Yazdır PDF

italyaturlari

BALTIK ÜLKELERİ, POLONYA ve FİNLANDİYA BİR ARADA !..

LETONYA-ESTONYA-LiTVANYA-POLONYA-FiNLANDiYA

VARŞOVA-KRAKOW-ViLNiUS-RiGA-TALLiNN-HELSiNKi-TRAKAi-JURMALA-

SUOMENLiNNA KALESi-HILL OF CROSSES-JURMALA-TUZ MADENi-SiGULDA

 SON KAYIT: 16 NİSAN - ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI 

 

erice TUR 0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05

KRAKOW KONAKLAMA ve 9 GÜN FARKI İLE;

İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI’NDAN TÜRK HAVA YOLLARI İLE VARŞOVA GİDİŞ, HELSİNKİ DÖNÜŞ UÇUŞLAR !..

€ 390 DEĞERİNDE 9 ADET GEZİ ÜCRETSİZ !

3 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA PAKET OLARAK ALINMASI HALiNDE,

EKSTRA TURLARDA € 50 ERKEN REZERVASYON iNDiRiMi

 

1.Gün İSTANBUL - VARŞOVA - KRAKOW

Sabah saat 10:10'da Atatürk Havalimanı DIŞ Hatlar terminalinde acentemiz görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat 12:35'de kalkacak TÜRK HAVA YOLLARI'na ait TK1765 sefer sayılı uçağımız ile Polonya, Finlandiya ve Baltık Ülkelerini kapsayan programımız için Varşova'ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:00'de inişimizi ve pasaport kontrolünü takiben Krakow’a doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Lehistan İmparatorluğu'na 7 asır boyunca başkentlik yapmış Krakow kentindeyiz. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Krakow’daki otelimizde.

 

2.Gün KRAKOW (TUZ MADENİ)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Krakow şehir turumuz. Panoramik turumuz sırasında Kralların ikamet ettiği Wawel Sarayı'nı (dışarıdan) ve Polonya'nın en uzun nehri olan Wisla'yı gördükten sonra Kral yolunu takiben eski şehir meydanına geçiyoruz. Yolda ünlü astronom Mikolaj Kopernik'in evini, Maria Magdalena Meydanını, 12 Havariler Kilisesi'ni göreceğiz. Eski şehir meydanına vardığımızda, dünyanın en güzel kiliselerinden biri kabul edilen, farklı kuleleri ve Hejnal melodisi ile ünlenmiş Azize Meryem Kilisesi'ni göreceğiz. Kapalı Çarşı, şehre giriş anıtsal kapısı Barbakan ziyaretleriyle turumuz sona eriyor. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Wieliczka Tuz Madeni gezisi. Bu maden Polonya’da mutlaka görmeniz gereken yerlerden bir tanesi. 15 milyon yıl önce iç deniz olan bu bölgede zamanla sular çekilmiş ve bu deniz tuz madenine dönüşmüş. 1996 yılına kadar aktif olarak çalıştırılan bu maden bu tarihten sonra turistik bir mekana dönüşmüş. Madenin içinde yer alan odalar, salonlar, kilise, sayısız heykel ve kabartmalar tamamen bu madenden çıkarılmış kaya tuzundan yapılmış. Gezimizin ardından geri dönüş. Konaklama Krakow’daki otelimizde.

(1) TUZ MADENİ Turu € 65.-

 

3.Gün KRAKOW - VARŞOVA

Sabah kahvaltımızın ardından Varşova'ya yolculuk. Varışımızı takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Polonya'nın başkenti Varşova'da şehir turumuz. Üç Haç Meydanı, şehir merkezi, Charles de Gaulle Meydanı, Stalin mimarisinin en güzel örneklerinden olan Bilim ve Kültür Sarayı ile yeni şehir merkezi göreceğimiz yerler arasında. Ardından II. Dünya Savaşı sırasında tarihin gördüğü en büyük bombardımanı yaşamış, taş taş üstünde kalmayacak şekilde tamamen yıkılmış bu kentin kalbi olan, 1983 yılından beri Unesco'nun “Dünya Kültür Mirası” listesinde yer alan eski şehre yani Stare Miasto'ya geçiyoruz. Burada, Lehistan İmparatorluğu'nun başkentini Krakow'dan Varşova'ya taşıyan III. Zygmunt'un sütun heykeli, Kraliyet Sarayı, Saint Jan Kilisesini ve Çanlı Meydanı diğer görülecek yerler arasındadır. Panoramik görüntü setinden şehirden geçen Vistül Nehrini ve kentin iki yakasını birbirine bağlayan köprüleri seyrettikten sonra eski şehir meydanını ve Varşova'nın simgesi olan “Syrena” heykelini ziyaret ediyoruz. Ardından şehre giriş anıtsal kapısı “Barbakan”'dan geçerek XIII. yy.dan kalan yeni şehre giriyoruz ve Madam Curie'nin evini görüyor, yeni şehir meydanını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Varşova'daki otelimizde.

 

4.Gün VARŞOVA - VİLNİUS

Sabah kahvaltısının ardından Polonya'dan ayrılıyor ve Litvanya'nın başkenti Vilnius'a doğru hareket ediyoruz. Varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Vilnius'daki otelimizde.

 

5.Gün VİLNİUS (TRAKAİ) - (HILL OF CROSSES) - RİGA

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Vilnius şehir turumuz. 2009 Avrupa Kültür Başkenti olan Vilnius'ta 1200'den fazla Ortaçağ dönemine ait yapı ve 48 adet büyük kilise bulunuyor. Neris Nehri kenarında 1323 yılında Büyük Dük Gediminas tarafından kurulan Vilnius'da Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Gediminas Kulesi, Gediminas Heykeli, St. Peter ve St. Paul Kilisesi, St. Anne Kilisesi ve Amber Galerisi gezildikten sonra Subacius Tepesi'nden şehrin panoramik manzarasını çekmek üzere fotoğraf molası. Vilnius'un önemli bir sembolü olarak kabul edilen Dawn Kapısı'nı görerek gezimizi tamamlıyoruz. Ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Trakai turumuz. Turumuz sırasında 15.yy'da Galve Gölü'nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilmiş Trakai Kalesi ve Müzesini ziyaret ediyoruz. Bir çok gölün bulunduğu, tepelerin ve ormanların arasında konumlanan bir doğa harikasıdır Trakai. Ayrıca, Karaites olarak adlandırılan bir Musevi Türk etnik grubunun da evi olarak kabul ediliyor. Litvanya'nın turistler tarafından en çok ziyaret edilen bu tarihi bölgesi aynı zamanda nikah sonrası gelin ve damadın uğur getirmesi için ziyaret ettikleri popüler bir mekan… Turumuzun ardından Letonya'ya hareket ediyoruz. TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Litvanya sınırlarında yer alan Hill of Crosses turu. Burası Katolik Litvanya'nın kutsal yerleşim bölgesi. Bu bölgede yaklaşık 50.000 adet birbirinden farklı boylarda Hac bulunduğu tahmin ediliyor. Litvanya'nın en etkileyici yerlerinden biri olan Hill of Crosses turumuzun ardından Letonya sınırını geçtikten sonra ise Riga'ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Riga'daki otelimizde.

 

6.Gün RİGA (JURMALA)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Riga şehir turumuz. Turumuz sırasında 1201 yılında kurulan Riga'nın Old Town denilen tarihi merkezindeki önemli yapılarını görüyoruz. St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız art nouveau sitilinde yapılarıyla süslü sokakları göreceğimiz yerler arasında. Şehir turunun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Jurmala Turu. Letonya'nın Baltık Denizi kıyısında yer alan Jurmala şehir turunda bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle Letonya'nın sayfiye bölgesini ziyaret ediyoruz. Tertemiz çam kokulu havası, dingin atmosferi, şifalı suları, çamur kürleri ile Baltık Ülkeleri'nin en ünlü Spa otelleriyle yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon merkezidir Jurmala. Hava kirliliğini önlemek amacıyla araba girişlerinin ücretli olduğu bu şirin sahil kasabasında dilerseniz yol boyunca uzanan şirin kafelerde keyif yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Riga'ya geri dönüyoruz. Geceleme Riga’daki otelimizde.

(2) JURMALA Turu € 55.-

 

7.Gün RİGA - TALLİNN (SİGULDA)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Sigulda turu. Riga'ya 51 km uzaklıktaki, Letonya'nın en güzel şehirlerinden kabul edilen Sigulda şehir turunda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve müzesi ziyaret ediliyor. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası'nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları, ovaları, Gauja Nehri'nden oluşan muhteşem doğası ile sizi büyüleyecek. Turumuzun ardından Estonya'nın başkenti Tallinn'e hareket ediyoruz. Otelimize varış ve yerleşmenin ardından konaklama Tallinn'deki otelimizde.

 

8.Gün TALLİNN - HELSİNKİ

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Tallinn şehir turumuz. En iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehir turumuzda, UNESCO'nun “Dünya Mirası” olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan tarihi yapılar ziyaret ediliyor. Estonya bayrağının dalgalandığı Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi'ni görüp Toompea Tepesi'nden şehrin en güzel panoramik manzarasının fotoğrafını çektikten sonra St.Nicholas Kilisesi'ne geçiyoruz. Turumuzun ardından belirlenen saatte feribot ile Helsinki'ye hareket. Varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Helsinki şehir turumuz. Şehir turumuz esnasında Helsinki Katedrali, Rus Ortodoks Kilisesi, Finlandiya Parlamento binası, balık pazarı, Jean Sibelius Anıtı, taştan yapılmış olan Temppelaukko Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun bitiminde Helsinki'deki otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

9.Gün HELSİNKİ (SUOMENLİNNA KALESİ) - İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimizle Suomenlinna Kalesi turumuz. Suomenlinna, Finlandiya'nın en önemli tarihi askeri yapılarından biridir. Helsinki yakınında yer alan ada üzerinde kurulu kale, 18. yüzyılda İsveçliler tarafından yapılmış ve 1991 yılında UNESCO tarafından “Dünya Mirası” listesine alınmıştır. Kaleye teknelerle gideceğiz. Çevresinde 850 kadar kişinin yaşadığı bu ada oldukça ilginizi çekecek. Turumuzun ardından serbest zaman. Belirlenen saatte Helsinki Havalimanı'na hareket. TÜRK HAVA YOLLARI TK 1764 sefer sayılı uçağımız ile 19:20'de İstanbul'a hareket, 22:45'de İstanbul'a varış ve bir başka turumuzda buluşmak üzere vedalaşma.

(3) SUOMENLINNA KALESİ Turu € 50.-

 

 

EKSTRA TURLAR:

(1) TUZ MADENİ Turu                         € 65.-

(2) JURMALA Turu                              € 55.-

(3) SUOMENLINNA KALESİ Turu       € 50.-

3 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA PAKET OLARAK ALINMASI HALiNDE EKSTRA TURLARDA ERKEN REZERVASYON iNDiRiMLERi 4* OTELLERDE € 50  iNDiRiM

 

EKSTRA TURLARDA 0-6 YAŞ ÜCRETSİZ, 6-12 YAŞ %50 ÜCRETE TABİDİR.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

-İstanbul / Varşova ve Helsinki / İstanbul , Türk Hava Yolları tarifeli seferleri gidiş dönüş uçuşlar

-Alan ve uçuş güvenlik vergileri

-Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

-Varşova ve Helsinki havaalanı transferleri  

-Krakow’da 2 gece, Varşova’da 1 gece, Vilnius’da 1 gece, Riga’da 2 gece, Tallinn’de 1 gece, Helsinki’de 1 gece seçilen otellerde oda kahvaltı konaklama

-Panoramik Varşova, Vilnius, Riga, Tallinn, Krakow, Helsinki, Trakai, Hill of Crosses ve Sigulda turları (9 adet)

-Tallinn/Helsinki arası feribot ile geçiş

-Programda belirtilen ulaşım ve transferler

-Acentemiz refakati ve profesyonel rehberlik

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

-Schengen Vize ve servis ücreti € 120 (Yeşil Pasaporta vize uygulaması yoktur.)

-Yurtdışı çıkış fonu (Devlete ödenen 15.-TL)  (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)

-Seyahat iptal, vize, sağlık, güvence paketi € 20 (70 yaş üzeri €40) (Erv Ergo Sigorta : Misafirlerimizin tur iptali (Vize reddinde %25, Diğer sigortalı hallerde %15 muafiyet uygulanır.) Tur sırasındaki tıbbi tedabi masrafları, bagaj kaybı, hasarı ve gecikmesi vb. Konularda teminat sağlayan kapsamlı güvence paketidir. Detayları sorunuz.Tüm teminatlar “ERGO Sigorta A.Ş Seyahat Sigorta Şartnamesi” uyarınca sağlanmaktadır.

-İsteğe bağlı turlar ve otel aktiviteleri

 

ACENTEMİZ, HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KONUMUNDA OLUP, 28/09/1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABİDİR. TÜM UÇUŞLARDA RÖTAR RİSKİ HER ZAMAN MEVCUTTUR ve UÇUŞ ÖNCESİNDE SAATLER DEĞİŞEBİLİR. YOLCU UÇUŞTAN 24 SAAT ÖNCE, UÇUŞ SAATLERİNİ ACENTADAN TEYİD ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR..  YOLCU TURU SAAT DEĞİŞME RİSKİNİ KABUL EDEREK SATIN ALMIŞTIR.

 

SON KAYIT 16 NİSAN 2016. ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİ OLUP, SON KAYIT TARİHİNDEN ÖNCE FİRMAMIZ TARAFINDAN SONLANDIRILABİLİR !..

Tur Kodu

Gidiş

Dönüş

Tur Ücreti 4* Otellerde İki Kişilik Odada Kişi Başı

Erken Rezv. İndirimi

İndirimli Ücret

Tek kişilik Oda farkı

02-12 Yaş İndirimi

TUR 2

04.07.2016

12.07.2016

1.179 EUR

150 EUR

1.029 EUR

325 EUR

30 EUR

TUR 3

15.07.2016

23.07.2016

1.179 EUR

200 EUR

979 EUR

325 EUR

30 EUR

TUR 6

09.09.2016

17.09.2016

1.179 EUR

150 EUR

1.029 EUR

325 EUR

30 EUR

 

0-2 YAŞ ÇOCUKLAR € 100.- UÇAKTA KOLTUKSUZ

 

 

REZERVASYON ve BİLGİ ; erice TUR

TELEFON : 0 224 236 30 20 - 236 60 20

ADRES : ÇEKİRGE MH. ÇEKİRGE CD. LALE APT. NO:139 (HALKBANKASI YANI) OSMANGAZİ / BURSA

www.ericetur.com - info@ericetur.com