YURTDIŞI FUAR PAKETLERİ

    See more details

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KACIRMA

YURT İÇİ OTEL KONAKLAMALARINDA; %50'YE VARAN ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMAYIN !!! BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN; 0224 236 30 20 - 236 60 20 See more details

BENELUX - PARIS TURLARI 2018

BENELUX - PARIS TURLARI 2018 ATLAS GLOBAL ile Her Pazar Hareket; 399.- EURO'dan başlayan fiyatlar ile; Diğer Tüm Hareket Tarihleri ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

ITALYA TURLARI

KLASİK İTALYA TURU (TÜRK HAVA YOLLARI) 499.- EURO (7 GECE 8 GÜN) TEMMUZ - AĞUSTOS Diğer Tüm İtalya Turları ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

ISVICRE, FRANSA, ITALYA - KAMPANYA

Yazdır PDF

alt

iSViÇRE-FRANSA-İTALYA

CENEVRE-ZüRiH-MARSiLYA-NiCE-TORiNO-AiX EN PROVENCE

COTE D'AZUR-MONACO-MONTECARLO-EZE-CHiLLON ŞATOSU

LOZAN-MONTRö-BERN-SAN REMO-MENTON-LUZERN GöLü

 SON KAYIT: 16 NİSAN - ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI 

erice TUR 0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05


MARSİLYA-AİX EN PROVENCE-TORİNO FARKI İLE

İSTANBUL'DAN İSTANBUL'A TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE ZÜRİH GİDİŞ, MARSİLYA DÖNÜŞ UÇUŞLAR !..

3 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE EKSTRA TURLARDA ERKEN REZERVASYON iNDiRiMLERi 4*’DA € 50 iNDiRiM

 

1.GÜN İSTANBUL - ZÜRİH (LUZERN)

Sabah saat 04:35'de, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde acentemiz görevlileri ile buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra saat: 07:05'de TÜRK HAVA YOLLARI'na ait TK 1907 sefer sayılı uçağımız ile Zürih’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir uçuşun ardından, yerel saat ile 09:05'de inişimizi ve pasaport kontrolünü takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Zürih şehir turumuz. Zürih Gölü, Eski Gar, Milli Müze, Zürih katedrali (Grossmunster), Sankt Peterskirche Çan Kulesi'ndeki dünyanın en büyük saati olduğu söylenen saat ve Bahnhofstasse turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile birlikte Luzern gezisi. Luzern şehir merkezi sadece tarihi yapılardan oluşan göl etrafında kurulu çok etkileyici yerleşim bölgesi. Varışımızı takiben yapacağımız panoramik yürüyüş turunda, Su Kulesi, şehrin simgesi ve güncel bir resim galerisi olarak kullanılan Chapel Köprüsü, Yaralı Aslan Anıtı ve eski şehirdeki fresklerle süslü binaları göreceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Zürih yakınlarındaki otellerimizde.

(2)LUZERN  € 45.-

 

2.GÜN ZÜRİH - BERN - CENEVRE

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ İsviçre'nin başkenti Bern turumuz için yola çıkıyoruz. Bern dik çatılı ortaçağdan kalma evleri, sakince akan Aar Nehri üzerine kurulmuş tarihi yarımadası ve şıklığı ile güzel ve özel bir şehir. Bu şehirde; 1530 yılında yapılmış olan “Zytglogge” (çanlı saat kulesi), Saat Kulesi, Einstein’ın Evi, Tarih Müzesi, parlamento binası ve meydanı şehir turumuz sırasında panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Cenevre’ye hareket. İsviçreliler kendilerini diğer Avrupalılardan ayırıp yalnız kalmayı seven insanlar. Leman Gölü'nün güneybatısındaki Lac Leman'ın Rhone Nehri'yle birleştiği yerde kurulu olan Cenevre kentine bu ismi M.Ö. 52 yılında Sezar vermiş. Bugün Birleşmiş Milletlerin Avrupa merkezi olan Cenevre aynı zamanda kayak merkezleri, klasik müzik konserleri, sofistik alışveriş merkezleri ve dünyaca ünlü restoranlarıyla önemli bir turistik merkez. Varışımızı takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Cenevre panoramik şehir turumuz. Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Çiçek saati, Saint Pierre Katedrali, BM binaları ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Cenevre yakınlarındaki otelimizde.

 

3.GÜN CENEVRE (LOZAN - MONTRÖ - CHILLON ŞATOSU)

Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ekstra Lozan & Montrö ve Chillon Şatosu turuna katılabilirler. 1923 yılında Barış Antlaşmasının imzalandığı İsviçre'nin kültürel başkenti Lozan, şirin kenti Montrö ve ülkenin sembolü haline gelmiş muhteşem Chillon Şatosu turumuzda görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.

(1)LOZAN - MONTRÖ - CHILLON  ŞATOSU    € 75.-

 

4.GÜN CENEVRE- TORİNO

Sabah kahvaltımızın ardından Torino'ya hareket. Varışımızı takiben TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Torino şehir turumuz. Sırtını Alp Dağları'na, eteklerini Po Nehri'nin suladığı muazzam ovaya veren Torino, tarih boyunca bulunduğu konum nedeni ile İtalya - Fransa arasında kalmış ve iki tarafın kültürünün güzelliklerini birleştirmiş bir şehirdir. "Lezzetin Başkenti" olarak bilinen Torino ayrıca gelişmiş sanayisi ile de İtalya'nın önemli şehirleri arasında yer alıyor. Torino'da yapacağımız panoramik şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Torino yakınlarındaki otelimizde.

 

5.GÜN TORİNO - (SAN REMO - MENTON) - NİCE

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ San Remo ve Menton turlarımız. Adına müzik festivalinden aşina olduğumuz keyifli İtalyan kasabası San Remo'daki gezimizin ardından Menton’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Mandalina ve limon ağaçları, birbirinden güzel villaları ile çok çekici bir sahil şehridir "Menton". Kısa bir şehir turu ve vereceğimiz serbest zamanın ardından Nice'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Nice yakınlarındaki otelimizde.

 

 

 

6.GÜN NİCE (MONACO - MONTE CARLO - EZE)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Nice şehir turumuz. Nice şehir turunda görülecek yerler arasında; Promenade des Anglais, Massena Meydanı, Vieux Nice (eski şehir) ve Cours Saleya bulunmaktadır. Geçmişi M.Ö. 2000'lere uzanan bu şehir M.Ö.350'lerde sonradan Nice olacak "Nikaia" ismini, Yunan Mitolojisi'ndeki zafer tanrıçası Nike'tan almış. 1890'larda İngiliz aristokratların iklimini sevip bölgeye yerleşmeleri, romanlara, resimlere konu olması, 1900 yılında elektrikli tramvayın çalışmaya başlaması bölgenin kaderini değiştirmiş. Bu kent o gün bu gündür her yıl binlerce turistin akınına uğruyor. Şehrin fıskiyeleri ile ünlü merkezi Massena Meydanı. Bu meydandan sahil boyunca batıdaki havaalanına kadar uzanan kordon, bölgeyi meşhur eden İngiliz'ler adına Promenade des Anglais ismiyle anılıyor. Cafe'ler, oteller ve restoranlar ile süslü bu kordonda keyifli yürüyüşler yapma sırası bu sefer sizde. Bu arada eski Nice'te yürürken bir köşe başında, Osmanlı kuşatmasından kalan bir duvara iliştirilmiş gülle görürseniz şaşırmayın. Bir dönem Osmanlı kuşatması sırasında Barbaros Hayrettin Paşa'nın toplarından atıldığı rivayet ediliyor bu güllenin. Turumuz sonrası serbest zaman. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz ile birlikte Corniche yolu ile Monaco prensliğini keşfe çıkacağız. Yol boyunca Corniche'in muhteşem manzarası ve Cote d'Azur'un en keyifli kasabalarından Eze gezimiz. Monaco'ya varış ve panoramik Monaco şehir gezisi. Prenslik Sarayı, Notre Dame Katedrali ve dünyaca ünlü Monte Carlo göreceğimiz yerler arasında. Geri dönüşümüzün ardından konaklama Nice yakınlarındaki otelimizde.

(3)MONACO - MONTE CARLO - EZE                € 55.-

 

7.GÜN NİCE -AİX EN PROVENCE - COTE D'AZUR - MARSİLYA

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Aix Provence - Cote D'Azur turlarımız. Dünya sosyetesinin göz bebeği Cote d'Azur, daha çok Fransız Riviera'sı olarak tanınıyor. Ilıman iklimi, birkaç yüz kilometre içindeki ünlü şehirleriyle en çok turist çeken bölgeler arasında. İklimi güzel, doğası yemyeşil, şehirleri masal kadar cezbedici. Bu turumuzda görülecek yerler arasında film festivali ile ünlü Cannes Şehri ve Cote d'Azur'un incisi Saint Paul de Vence bulunmaktadır. Ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Aix Provence gezimiz. Dar sokaklar, birbirinden güzel binalar, çiçekli balkonlar, irili ufaklı meydanlar, her biri sanat eseri çeşmeler… İşte karşınızda güney Fransa’nın en şık kentlerinden biri olan Aix en Provence. Gezimizin ve vereceğimiz serbest zamanın ardından Marsilya'ya transfer ve otelimize yerleşme. Konaklama Marsilya yakınlarındaki otelimizde.

 

8.GÜN MARSİLYA - İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Marsilya şehir turumuz. Eski liman, La Major Katedrali, Palais des Longchams, St Jean Kalesi, La Vieille Charite Binası, Eski Mahalle görülecek yerler arasındadır. Vereceğimiz serbest zamanın ardından rehberlerimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuz için Marsilya Havaalanı'na transfer. TÜRK HAVA YOLLARI TK1368 sefer sayılı uçağımız ile 17:20'de İstanbul'a hareket, 21:30'da İstanbul'a varış ve başka bir turumuzda buluşmak üzere vedalaşma.

 

iSTEĞE BAĞLI EKSTRA TURLAR :

(1)LOZAN - MONTRÖ - CHILLON  ŞATOSU      € 75.-

(2)LUZERN                                                            € 45.-

(3)MONACO - MONTE CARLO - EZE                 € 55.-

3 ADET KÜLTÜR TURUNUN KAYIT ANINDA PAKET OLARAK ALINMASI HALİNDE EKSTRA TURLARDA ERKEN REZERVASYON iNDiRiMLERi 4*’DA € 50 iNDiRiM

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

-İSTANBUL/ZÜRİH ve MARSİLYA/İSTANBUL TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE UÇUŞLAR

-ALAN VERGİLERİ ve ZORUNLU MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI

-PROGRAMDA BELİRTİLEN ŞEHİRLER ARASI ULAŞIMLAR ve YURTDIŞINDA HAVAALANI TRANSFERLERİ

-ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ

-PANORAMİK ZÜRİH, NİCE, CENEVRE, TORİNO, MARSİLYA, AIX EN PROVENCE, COTE DAZUR, SAN REMO, MENTON ve

BERN 10 ADET TUR

-PROGRAMDA BELİRTİLEN BÖLGELERDE TOPLAM 8 GÜN 7 GECE ODA KAHVALTI (Continental) KONAKLAMA

-SEÇİLEN KATEGORİDE KALİTELİ OTELLER

- ACENTEMİZ REFAKATİ VE PROFESYONEL REHBERLİK

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

-SCHENGEN VİZE ve SERVİS ÜCRETİ : € 120  (YEŞİL PASAPORTA VİZE UYGULAMASI YOKTUR)

-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU (DEVLETE ÖDENEN 15 TL) (uçuştan önce bankaya yatırılmalıdır)

-SEYAHAT İPTAL, VİZE, SAĞLIK GÜVENCE PAKETİ: € 15 (70 yaş üzeri € 30.-)

-İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ

 

ACENTEMİZ HAVAYOLU İLE YOLCU ARASINDA ARACI KONUMUNDA OLUP, 28/09/1955 LAHEY PROTOKOLÜNE TABİDİR. TÜM

UÇUŞLARDA RÖTAR RİSKİ HER ZAMAN MEVCUTTUR ve UÇUŞ ÖNCESİNDE SAATLER DEĞİŞEBİLİR. YOLCU UÇUŞTAN 24 SAAT ÖNCE, UÇUŞ SAATLERİNİ ACENTADAN TEYİD ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.YOLCU TURU SAAT DEĞİŞME RİSKİNİ KABUL EDEREK SATIN ALMIŞTIR.

 

SON KAYIT 16 NİSAN 2016 .ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİ OLUP, SON KAYIT TARİHİNDEN ÖNCE FİRMAMIZ TARAFINDAN SONLANDIRILABİLİR.

Tur Kodu

Gidiş

Dönüş

Tur Ücreti  4* Otellerde İki Kişilik Odada Kişi Başı

Erken Rezv. İndirimi

İndirimli Ücret

Tek kişilik Oda farkı

02-12 Yaş İndirimi

TUR 3

02.07.2016

09.07.2016

929 EUR

100 EUR

829 EUR

315 EUR

30 EUR

TUR 6

10.08.2016

17.08.2016

929 EUR

150 EUR

779 EUR

315 EUR

30 EUR

 

*0-2 YAŞ ÇOCUKLAR € 100.- UÇAKTA KOLTUKSUZ

 

REZERVASYON ve BİLGİ ; erice TUR

TELEFON : 0 224 236 30 20 - 236 60 20

ADRES : ÇEKİRGE MH. ÇEKİRGE CD. LALE APT. NO:139 (HALKBANKASI YANI) OSMANGAZİ / BURSA

www.ericetur.com - info@ericetur.com