ORTA AVRUPA TURLARI

ORTA AVRUPA TURU Berlin Prag(3) Viyana(2) Budapeşte(2) THY ile; 479 EURO Tüm ORTA AVRUPA Turları ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

EKONOMIK UCAK BILETI

  ONLINE UÇAK BİLETİ REZERVASYON SAYFAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ...   See more details

KUBA TURLARI 2018

KÜBA TURLARI THY ile; 2018 (MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL-EKİM) 1.199.- EURO'dan başlayan fiyatlar ile;   Diğer Tüm Hareket Tarihleri ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın; erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05 See more details

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KACIRMA

YURT İÇİ OTEL KONAKLAMALARINDA; %50'YE VARAN ERKEN REZERVASYON İNDİRİMLERİNİ KAÇIRMAYIN !!! BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN; 0224 236 30 20 - 236 60 20 See more details

BENELUX - PARIS TURLARI 2018

Yazdır PDF

alt

BENELUX - PARIS TURLARI 2018

ATLAS GLOBAL ile Her Pazar Hareket;

399.- EURO'dan başlayan fiyatlar ile;

Diğer Tüm Hareket Tarihleri ve Fiyatlar İçin Bizi Arayın;

erice TUR-0224 236 30 20 - 236 60 20 - 235 65 05

Erice Turizm Seyahat Acentası; Tatilbudur.Com Yetkili Acentasıdır.

 
 

1.GÜN : İSTANBUL- DUSSELDORF - AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali TATİL BUDUR kontuarı önünde 08:30' da siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından AtlasGobal Havayolları tarifeli seferi KK2075 ile saat 10:40'da Düsseldorf'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek olan yolculuğumuz sonrası 13:10'da varış ve ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile Amsterdam'a hareket ediyoruz.Varışımızı takiben panoramik şehir turumuz başlıyor. Şehir tanıtım turumuzda geleneksel peynir, takunya fabrikasını ziyaret ederek bunların yapılışını gördükten sonra; Rockin Caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı gezimiz sırasında panaromik olarak göreceğiniz yerler arasındadır. Şehir turunun ardından vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde..

2.GÜN : AMSTERDAM

Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Büyük Hollanda ve Marken ve Volendam turumuza katılabilirler.Geceleme otelimizde..

Extra Tur : Büyük Hollanda Turu 75.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Euro ( Çocuk 0-12) 
Extra Tur : Marken ve Volendam Turu 45.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 25.-Euro ( Çocuk 0-12) 

Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam`ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ucuza hediyelik eşya alma ve limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatı ise bir diğer ayrıcalığınız. 1955`e kadar karayolu bağlantısı olmayan ve bu sayede çok iyi korunan küçük bir ada olan Marken`i ziyaretimiz sırasında ise balıkçıların şirin ve küçük evlerinin aralarından geçerek, yaşamları hakkında hayallerimizi süsleyebiliriz. Ülkenin güneyine yapacağımız ziyarette ise önce 16. Yüzyıl'da en zengin dönemini yaşamış kanallı Delft şehrini geziyoruz. Burada sizlerle beraber eski şehrin içinde yapacağımız gezimizde Belediye Meydanı, Eski ve yeni kilise, şehrin en eski balık marketi göreceğimiz yerlerden bazıları. Ardından ülkenin siyasi başkenti konumunda ki Den Haag`ı (Lahey)ziyaret ediyoruz. Burada ki ziyaretimiz sırasında ise Parlemento binası, kralın resmi çalışma ofisi,Kraliçe Beatrix`in ilginç heykeli, Lahey Yüksek Adalet Divanı panaromik olarak göreceğimiz yerlerden bazıları. Bu şehirde ki gezimiz sırasında rehberimiz sizleri 1800`lere bir rüya yolculuğuna çıkaracak çok ilginç bir müzeye götürecektir. Ülkenin güneyine yapmış olduğumuz gezimizi, Scheveningen (Kuzey Denizi sahil şehri) sahil şehrine yapacak olduğumuz seyahatimiz ile sonlandırıyoruz.

3. GÜN : AMSTERDAM- BRÜKSEL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve yaklaşık 200 km mesafede bulunan Brüksel`e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde yapılacak olan Bruges gezimize katılabilirler. Brugge turumuzun ardından Brüksel`e hareket ve varışta panoramik Brüksel şehir turumuz başlıyor. Ülkenin sembollerinden Atomium, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace,Manneken Piss panaoromik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Brüksel`de dantel, goblen ve el yapımı çikolata mağazaları muhakkak ziyaret edeceğiniz mağazalar arasında olmalıdır. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize yerleşme.. Geceleme Brüksel`de otelimizde..

Extra Tur : Brugge Turu 40.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 20.-Euro ( Çocuk 0-12) 
Batı Avrupa`nın 1. ve 2. Dünya savaşlarından en iyi korunmuş kenti olan Bruges, 1000 yıllık geçmişini, kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları, manastırı ve meydanları ile size yaşatacak. Kendinizi Orta Çağ`da hissedeceğiniz bu kent, Belçika`nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Avrupalı yazarların ``Ölmeden önce görülmesi gereken 101 yer`` kitabında da yer alan bu tarihi şehri gezmeye doyamıyacaksınız.

4. GÜN : BRÜKSEL- PARIS

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Brüksel`e yaklaşık 300 km mesafedeki Paris yolculuğumuz başlıyor. Paris`e varışta yapılacak panoromik şehir tanıtım turunda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon`un mezarı, Opera, Madlen Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sırasında Paris`e giden misafirlerin mutlaka ziyaret ettikleri, fiyatları Türkiye`deki mağaza ve havaalanı free shoplarından daha uygun olan Benelux Duty Free mağazasını ziyaret ediyoruz. Bu Üç katlıu mağaza da yapacağınız alışverişlerinizde özel grup indiriminden faydalanırken, Tax Free indirimlerinizi de direk mağazadan alabileceksiniz. Gezimiz sonrası verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5. GÜN : PARIS - DISNEYLAND

Sabah kahvaltısı sonrası tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Paris Kombine turumuza katılabilirler. Gün batımının ardından rehberimiz eşliğinde Paris by Night turumuz başlıyor. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde..

Extra Tur : Paris Kombine Turu 65.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 35.-Euro (Çocuk 0-12)
Paris`i daha kapsamlı keşfedeceğimiz bu turumuzda önce Paris`in ve dünyanın en ünlü yapılarından Eiffel Kulesi`ne beraberce çıkıyoruz. Rehberimizin vereceği bilgilerle bu yapının sadece bir kuleden daha öte olduğunu anlayacaksınız. Ardından Paris şehrinin en yüksek tepesi olan Montmartre`a (130mt) geçiyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar Pablo Picasso,Henry Toulouse Lautrec,Dalida,Vincent, Van Gogh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar burada önemli izler bırakmışlardır. Bizi tepeye çıkaracak olan kısa funiküler yolculuğumuz sonrasında, Paris şehrinin büyük bir kısmından görülebilen SacreCoeur (Kutsal Kalp, Adaklar kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Şehir manzarasına bakan merdivenlerde aşıklar ve sokak göstericilerinin showlarının ilginizi çekeceği kesin. Sacrecoeur sonrası yapacağımız kısa yürüyüşün ardından ulaşacağımız Tetre meydanı bugün sokak ressamlarının ve cafelerin renkli görüntülere sahne olduğu yer. Bu keyifli mekanda bulunan cafeler de günün yorgunluğunu atabilir veya pazarlık yeteneğinizi kullanarak sokak ressamlarına resminizi yaptırabilirsiniz. Otobüsümüze dönmeden önce en uygun hediyelik eşyalarımızı bu bölgeden alabileceğimizi unutmayalım. Gezimizin ardından karadan ve havadan görmüş olduğumuz Paris şehrini bir kez de Sein Nehri`nin kıyılarından keşfetmek için Bateaux Mouches firmasının teknelerine binerek birbirinden enfes yapıları keşfediyoruz. Paris`in birbirinden ünlü yapılarını, tarihe tanıklık eden meşhur köprülerini bu bir saatlik gezimiz sırasında görebilecek ve fotoğraflayabileceğiz.
Extra Tur : Paris ByNight 25.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 10.-Euro ( Çocuk 0-12) 
Bu turumuz sırasında rehberimizin Saint Michel bölgesinde vereceği serbest zamanda yemeklerinizi yiyebilir, alışveriş yapabilir ve ardından da rehberimiz eşliğinde otobüsümüzle Paris`in meşhur yapılarını panaromik olarak görmeye devam edebilirsiniz. Opera Meydanı, vendome Meydanı, Eiffel Kulesini en güzel fotoğraflıyabileceğiniz Trocadero Meydanı, Elysee Sarayı göreceğiniz yerlerden bazıları.

6. GÜN : PARIS

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Paris`in güzel caddelerinde alışveriş yapıp, bu güzel şehri keşfedebilir, çocukluğunu tekrar yaşamak isteyen veya hala çocuk olanlar ise ekstra olarak gerçekleştirilecek Disneyland turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz ses, kostüm sahne ve ışık gösterileriyle, dansçıların yapmış oldukları birbirinden güzel gösterileriyle dünyaca meşhur Lido Show`un keyfini çıkarabilirler. Geceleme Otelimizde.

Extra Tur : Disneyland Turu Tek Park 95.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 75.-Euro ( Çocuk 0-12)
Extra Tur : Disneyland Turu Çift Park 110.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 90.-Euro ( Çocuk 0-12) 

Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland`da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları`nı ziyaret edeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris`e geri döneceğiz.
Extra Tur :Lido Show 145.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 80.-Euro (Çocuk 0-12) 
60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW` u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler

7. GÜN : PARIS- LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltmızın ardından odaların boşaltılması ve yaklaşık 380 km mesafedeki Lüksemburg`a hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz için ekstra olacak Outlet turu. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.. Akşam Luksemburg caddelerini ışıklar içerisinde görmenizi tavsiye ederiz.

Extra Tur : Outlet Turu 10.-Euro (Yetişkin Kişi Başı) / 5.-Euro (Çocuk 0-12)
Bu turumuz sırasında La Valle outlet köyünde dünyaca meşhur markaların dükkanlarından Paris`e göre %20-35 arasında daha uygun fiyatlara alışveriş yapabilmek mümkün olacaktır. Lüksemburg`a varışta yapılacak şehir tanıtım turunda Petrus vadisi, eski şehir merkezi, şehir katedrali ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turu sonrası vereceğimiz serbest zamanda alışveriş yapabilir, vadinin aşağılarına inebilirsiniz.

8. GÜN : LÜKSEMBURG -DUSSELDORF -İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Düsseldorf Havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından AtlasGlobal havayolları tarifeli seferi KK2076 ile saat 15:00'de İstanbul`a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 19:10'da İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.. Bir sonraki Tatil Budur seyahatinde siz değerli misafirlerimizle tekrar görüşmek dileği ile..

 

KONAKLAMA OTELİ Brüksel 3* Floris Ustel Midi vb
KONAKLAMA OTELİ Paris 3* Appart City Hotel vb.
KONAKLAMA OTELİ Luxemburg 4* Novotel Kirchberg vb.
KONAKLAMA OTELİ Amsterdam 3* Park Inn by Radisson Schiphol Vb.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 

·         AtlasGlobal Havayolları ile İstanbul - Düsseldorf - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

·         Amsterdam, Paris, Brüksel, Luksemburg Şehir Turları

·         Alan - otel - alan ve şehirler arası transferler

·         7 gece, oda kahvaltı bazında konaklamalar

·         Tüm seyahat süresince Türkçe rehberlik hizmeti

·         Havalimanı vergileri

·         Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

·         Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 15.-TL

·         Seyahat Sigortası : 15.-Eur

·         Vize Ücreti : 120.-Eur

 

3* ve 4* Uzak Oteller

 

Dönem / Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

0-2 Yaş Çocuk

3-6 Yaş Çocuk

7-12 Yaş Çocuk

04.02.2018-11.02.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

Dönem / Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

0-2 Yaş Çocuk

3-6 Yaş Çocuk

7-12 Yaş Çocuk

04.03.2018-11.03.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

11.03.2018-18.03.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

18.03.2018-25.03.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

25.03.2018-01.04.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

Dönem / Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

0-2 Yaş Çocuk

3-6 Yaş Çocuk

7-12 Yaş Çocuk

01.04.2018-08.04.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

08.04.2018-15.04.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

15.04.2018-22.04.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

22.04.2018-29.04.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

29.04.2018-06.05.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

Dönem / Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

0-2 Yaş Çocuk

3-6 Yaş Çocuk

7-12 Yaş Çocuk

06.05.2018-13.05.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

13.05.2018-20.05.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

20.05.2018-27.05.2018Oda Kahvaltı

449,00 EUR

449,00 EUR

649,00 EUR

150,00 EUR

449,00 EUR

-

27.05.2018-03.06.2018Oda Kahvaltı

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

150,00 EUR

399,00 EUR

-

Dönem / Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

0-2 Yaş Çocuk

3-6 Yaş Çocuk

7-12 Yaş Çocuk

24.06.2018-01.07.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

Dönem / Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

0-2 Yaş Çocuk

3-6 Yaş Çocuk

7-12 Yaş Çocuk

01.07.2018-08.07.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

08.07.2018-15.07.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

15.07.2018-22.07.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

22.07.2018-29.07.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

29.07.2018-05.08.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

Dönem / Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

0-2 Yaş Çocuk

3-6 Yaş Çocuk

7-12 Yaş Çocuk

05.08.2018-12.08.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

12.08.2018-19.08.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

26.08.2018-02.09.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

Dönem / Pansiyon

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

0-2 Yaş Çocuk

3-6 Yaş Çocuk

7-12 Yaş Çocuk

02.09.2018-09.09.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

09.09.2018-16.09.2018Oda Kahvaltı

549,00 EUR

549,00 EUR

799,00 EUR

150,00 EUR

529,00 EUR

-

 

Ek Hizmetler

 

Ek Hizmet

Durum

Kişi Başı

Çocuklar

Bebek

Extra Tur - Avantaj Paket

Zorunlu Değil

310,00 EUR

175,00 EUR

0 EUR

Extra Tur - Ekonomik Paket

Zorunlu Değil

220,00 EUR

110,00 EUR

0 EUR

Extra Tur - Full Paket

Zorunlu Değil

450,00 EUR

250,00 EUR

0 EUR

Seyahat Sigortası ( 65 Yaş Üstü )

Zorunlu Değil

30,00 EUR

0 EUR

0 EUR

Seyahat Sigortası ( 65 Yaşa Kadar )

Zorunlu Değil

15,00 EUR

15,00 EUR

15,00 EUR

Vize Hizmet Bedeli (Ankara-İzmir)

Zorunlu Değil

135,00 EUR

35,00 EUR

135,00 EUR

Vizesiz Hizmet Bedeli

Zorunlu Değil

120,00 EUR

120,00 EUR

120,00 EUR

 

Genel Şartlar

·         Bu Turumuz İçin Tatil Budur Misafirlerine Özel eXtra Avantajlar;

·         Benelux & Paris Ekonomik Paket | 220 Euro

·         Büyük Hollanda 75 € + Volendam & Marken 45 € + Brugge 40 € + Paris Kombine Turu 65 € + Paris Gece Gezisi 25 € + Outlet Turu 10

·         Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında Yetişkinler İçin 260 Euro yerine 220 Euro, Çocuklar İçin (02-12 Yaş): Yukarıdaki turlar, paket (toplu)olarak alındığında 130 Euro yerine 110 Euro olacaktır.

·         Benelux & Paris Avantajlı Paket | 310 Euro

·         Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 €+ Bruges 40 € + Paris Kombine Turu 65 € + Paris Gece Gezisi 25 € + Disneyland Turu 95 € + Outlet Turu 10 €

·         Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 355 Euro yerine 310 Euro olacaktır. 0- 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıda belirtilen turlar paket (toplu) olarak alındığında 205 Euro yerine 175 Euro olacaktır.

·         Benelux & Paris Full Paket | 450 Euro

·         Büyük Hollanda 75 € + Volendam&Marken 45 €+ Bruges 40 € + Paris Kombine Turu 65 € + Paris Gece Gezisi 25 € + Disneyland Turu 95 € + Lido Show 145 € + Outlet Turu 10 €

·         Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 500 Euro yerine 450 Euro olacaktır. 02-12 Yaş Çocuk: Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 280 Euro yerine 250 Euro olacaktır.

·         Ekstra turlar yeterli katılım sağlanmadığı takdirde iptal edilebilir. Rehberimiz ekstra turların günlerini değiştirebilir.

·         Bu tur için yolcularımızın SCHENGEN VİZESİ almaları gerekmektedir. Vize başvurusu için tur bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport ile acentamızdan temin edebileceğiniz, vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler gerekmektedir. Yeşil pasaport ve TC. dışında herhanbir ülke pasaport sahipleri için vize uygulaması olup olmadığını lütfen ilgili konsolosluk veya bakanlıklardan teyit ediniz. Vizeler seyahat başlangıcından önce Türkiye’deki ilgili konsolosluklardan alınmak zorundadır. Giriş yapılan ülkenin sınır kapılarında vize alınamaz. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, TatilBudur.com’a hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.

·         T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, TatilBudur.com’a hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.

·         Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

·         TatilBudur.com Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak TatilBudur.com ‘un hiç bir sorumluluğu yoktur. TatilBudur.com sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında TatilBudur.com’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

·         Vizesine kendi başvurusunu yapacak yolcularımızın ihtiyaç duyduğu belgelerin (otel konfirmesi, uçak bileti vs.) temini normal şartlarda 1 iş günü sürmektedir. Misafirlerimizin bu süreyi göz önünde tutarak randevu tarihlerini ve saatlerini ayarlaması gerekmektedir. Aksi halde olası aksaklıklardan Tatilbudur.com sorumlu değildir.

·         Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini TatilBudur.com Vize departmanı aracılığı ile aldıysa ve bu vize hizmeti gezi sözleşmesinde ek hizmet olarak belirtilmişse, TatilBudur.com ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kalan tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve TatilBudur.com ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.

·         TatilBudur.com; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. TatilBudur.com, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Havayolundan veya misafirden kaynaklı olarak, yurt içi iç hat uçuşlarını/bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık ve/veya doğabilecek problemlerden TatilBudur.com sorumlu tutulamaz.

·         Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.

·         Gezimiz, minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

·         3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otel(ler)de buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.

·         Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

·         Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır, Türk kahvaltısı değildir. Kontinental kahvaltı; tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.

·         Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

·         Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soyisim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.

·         Misafirlerimizin TatilBudur.com'dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

·         Ülkeler arası diplomatik ilişkilerden kaynaklı olmak üzere, bazı ülkelere giriş-çıkış yapılmış olması başka bir/birden fazla ülke açısından vize alınamaması ya da sınır kapısından girilememesi durumunu sonuçlayabilmekte olup bu durum, TatilBudur.com'un hakimiyet alanında olmadığından bu gibi bir durumda TatilBudur.com‘un sorumluluğu bulunmadığı tarafların kabulündedir.

·         Ziyaretin gruba ekonomi ve süre faydası sağlaması amacı ile yol güzergahı üzerinde yapılan turlara, katılmak istemeyen misafirlerimiz, yakın bir tesiste ekstra gezi bitene kadar grubu beklemeyi kabul eder. Gezi bitiminde otobüsümüz bu misafirlerimizi alacak ve gezimiz devam edecektir.

·         Panoramik şehir turları şehirlerin tanıtımı için düzenlenen gezilerdir. Şehir turları ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda TatilBudur.com, olabilecek en uygun alternatifi siz değerli misafirlerimize sunmakla yükümlüdür. Ekstra turlar minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ekstra turlar yapılamayabilir ya da fiyat değişikliği olabilir.

·         Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından TatilBudur.com sorumlu tutulamaz.

·         Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.

·         Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında/ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.

·         TatilBudur.com’un bazı programlarında misafirlerine sunduğu Ücretsiz Lounge hizmetleri havayolunun sorumluluğundadır. Lounge girişleri boarding card ve TatilBudur.com voucheri ile yapılmaktadır. Belgelerin eksik olası durumunda Havayolu bu hizmetten misafirleri kısmı yada hiçbir şekilde yararlandırmama hakkını saklı tutar.

·         Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir. 

·         Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir. 

·         Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. 

·         TatilBudur.com, mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.

·         TATİLBUDUR.COM, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

·         Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan TatilBudur.com sorumlu değildir.

·         18 yaşından küçük çocuklar annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından muvafakatname almak zorundadır. Muvafakatname olmaması sebebi ile uçuşun gerçekleşmemesi durumunda TatilBudur.com sorumlu tutulamaz.

·         Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

 

REZERVASYON ve BİLGİ ; erice TUR

TELEFON : 0 224 236 30 20 - 236 60 20

ADRES : ÇEKİRGE MH. ÇEKİRGE CD. LALE APT. NO:139 (HALKBANKASI YANI) OSMANGAZİ / BURSA

www.ericetur.com - info@ericetur.com